Ładowanie...

Domek na działkę

Wyjazd na wakacje czy po prostu na odpoczynek wcale nie musi być kosztowny i drogi. Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie wytrzymałych konstrukcji z bali, które idealnie sprawdzają się jako domki drewniane na działkę. Główną zaletą tego typu rozwiązań jest przede wszystkim atrakcyjność cenowa. Mały domek drewniany pod klucz to tanie mieszkania, które idealnie nadają się na odpoczynek i  relaks w towarzystwie świeżego powietrza i śpiewu ptaków na działce.

Kompleksowe i wygodne domki drewniane

Nasze przedsiębiorstwo złożone jest z zespołu wykwalifikowanych i  doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się domkami drewnianymi pod klucz na działkach. Stawiane przez nas małe konstrukcje z bali są przede wszystkim wygodne i wytrzymałe. Charakteryzują się odpornością na działanie warunków atmosferycznych, takich jak wiatr czy intensywne opady deszczu. Popularnym i często wybieranym przez naszych klientów rozwiązaniem jest także mały domek z bali, który realizujemy z  wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu.

Co warto wiedzieć o tego typu konstrukcjach działkowych? Przede wszystkim, są one niewielkie. Drewniane, małe mieszkania pod klucz przeznaczone są przede wszystkim do tymczasowego przebywania. Idealnie sprawdzają się nie tylko jako miejsce do odpoczynku z rodziną czy ze znajomymi, ale również jako tymczasowy przystanek podczas realizowanych na działce prac. Podczas budowy wykorzystuje się bale lub drzewo wysokiej jakości, które charakteryzuje się dużą wytrzymałością i  trwałością.

Komfortowa konstrukcja

Każdy obiekt jest odpowiednio zaprojektowany. Ma być praktyczny, ale również komfortowy. Przebywanie w nim powinno pozwalać na pełną regenerację sił i efektywny wypoczynek. Małe mieszkania z drewnianych bali pod klucz to przede wszystkim przemyślane rozwiązania. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, znajdziesz w nich miejsce na wszystko. Nasi specjaliści nie zapomnieli również o aspektach wizualnych tego typu mieszkań. Domki na działki wyróżniają się swoim rustykalnym wyglądem, który jest uzupełniony przyciemnionym poszyciem dwuspadowego dachu. W konstrukcji wykorzystano również szyby czy też przeszklone drzwi, które pozytywnie wpływają na estetykę całego elementu.
^