Ładowanie...

Ile kosztuje wybudowanie konstrukcji z bali?

Na ostateczną cenę domu składa się wiele elementów. Klienci decydują się na różnorodne rozwiązania, w zależności od potrzeb oraz budżetu przeznaczonego na tego typu inwestycję.

Koszt realizacji usługi zależy między innymi od rodzaju materiału, z którego będziemy budować obiekt, czasu pracy, rodzaju dachu, czy ogólnej powierzchni użytkowej budynku. Zwykle, więcej należy zapłacić za konstrukcje piętrowe, ponieważ wiążą się one z koniecznością zamontowania niezbędnych elementów, takich jak m.in. schody oraz okna dachowe, które generują dodatkowe koszta. Dodatkowo, należy wziąć pod uwagę kształt bali, ich impregnację oraz rodzaj docieplenia.

Na ostateczną cenę inwestycji wpływa także stan wykończenia konstrukcji. Domy z bali mogą zostać wykonane zarówno w stanie surowym, jak i  kompleksowo wykończonym, nadającym się do zamieszkania. Wielu wykonawców umożliwia również skorzystanie z gotowych projektów już istniejących konstrukcji, co wpływa na obniżenie kosztów inwestycji. Są to podstawowe kwestie, które należy uwzględnić w budżecie przeznaczonym na budowę domu.

Oferowane przez nas domy nie są produkowane masowo, a my zawsze staramy się dopasować ofertę do preferencji naszych Klientów, dlatego wszelkie wyceny tworzone są indywidualne. Ponadto, oprócz domów z bali, budujemy także różne pomieszczenia gospodarcze (np. sauna) bądź garaże samochodowe – ich cena również zależy od wielu czynników. W celu ustalenia szczegółów inwestycji oraz uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania, zapraszamy do kontaktu.
^